سفارش تبلیغ
صبا ویژن

آسمان هنوز آبیست...
 
قالب وبلاگ
دریافت همین آهنگ


     
 
چگونه جذاب باشید!!

جذابیت چیزی جدا از زیبای است. شخصی می تواند  زیبا باشد ولی هرگز جذاب نباشد و همچنین می تواند جذاب باشد ولی زیبا نباشد.

 طرز سلوک آدمی انتخاب لباسها , حالت های روانی و ....در این امر, مهم است.اگر می خواهید فردیموفق و نافذ درقلب ها باشید و از موفقیت لذت ببرید نخست باید با خودتان ارتباط صحیحبرقرار کنید، زیرا معنی و مفهوم رویداد های زندگی را خودتان تایین می کنید.

وقتیتمیز و مرتب باشید این هماهنگی شما را جذاب می کند. آن چه مهم است تمیز ومرتب بودندر عین سادگی است. افرادی که به آراستگی خود توجه ندارند از جذابیت و نفوذ خود بردیگران می کاهند.

بیشتر افراد برای آن که جذاب باشند شلوغ می کنند و مدام حرف میزنند و این بزرگترین اشتباه برای جذاب بودن است. دوستی حرف زیبایی می زد و میگفت:نگفتن صلاح است, کم گفتن طلا است , پر گفتن بلا است سکوت تاثیر روانی فوقالعاده ای دارد و شما را با شخصیت تر و عاقل تر و قابل اعتماد تر معرفی می کند کهبرای ایجاد صمیمیت و تداوم آن زمینه مساعدی است.ولی سکوت نباید ناشی از خجالت و عدماعتماد به نفس باشد، در این صورت از جذابیت می کاهد.

 وقتی نرم و با لطافت و متانتصحبت کنید نخستین گام برای جذاب بودن را برداشته اید.

 داد و فریاد را نیندازید. ادمهای عصبی و خشن برای صمیمیت, نا مناسب هستند و هرگز جذاب نخواهد بود. مودب باشید, افراد بی ادب که ظاهری آراسته دارند هرگز مورد علاقه دیگران نخواهند بود.اگر صبحناراحت و کسل از خواب بیدار شده اید به جای آرامی بروید و به آهستگی با خود تکرارکنید: من خوشحالم, می خواهم شاد و جذاب باشم. یا در هنگام برخاستن از خواب به راز ونیاز با پروردگارتان بپردازید و در ادامه بگویید : امروز سلامتی موفقیت شادیزیبایی جذابیت و صمیمیت به من تعلق دارد و آن گاه در طلب این خواسته ها گامبردارید.همیشه تبسم کنید ولی شوخی زیادی از جذابیت می کاهد.

 در تبسم , سنگینی ومتانت است و جذابیت ولی در خنده و شوخی بی مورد سبکی و کاهش جذابیت.

 قاطع باشید وهدفهای تان را مشخص کنید افراد مصمم و پر تلاش, چون همیشه دارای برنامه ریزی منظمیهستند دارای جذابیت زیادی می باشند.

آن ها با اعتماد به  نفس به ایجاد روابط  صمیمانهخود ادامه می دهند.هدیه دادن فوران و انفجار صمیمیت است. به ویژه اگر طرف مقابلانتظار این هدیه را نداشته باشد و هرگز اهمیتی ندارد که هدیه چه نوع یا جنسی باشد.مهم اهمیت دادن به طرف مقابل است.

مواظب صحبت ها و افکارتان باشید زیرا ذهن نیمههوشیارتان هر اعتقادی را که به زبان بیاورید, در خود حفظ
می کند و آن را می پذیرد
با صحبت های شیرین و دلچسب روحیه خود را تقویت و شاد کنید .

از واژه های نمی توانمو نمی شود هرگز استفاده نکنید و به این فکر باشید که می خواهید روز خوبی را در کنار خانواده و دوستان با شادی بگذرانید. 

 

http://www.Farshad7.com 

 

 

 


[ یکشنبه 87/2/29 ] [ 12:18 صبح ] [ فرزانه ] [ نظرات () ]


 

مشاجره

 

بدون در نظر گرفتن خصوصیات فردیتان ( چه یک مرد قدرتمند با عقاید جسورانه باشید، چه یک فرد میانه رو و صلح طلب و یا یک انسان غیر فعال با هیکل ژله ای ) حدس بزنید چه اتفاقی برای شما رخ می دهد؟ حتی اگر از سنگ هم ساخته شده باشید، شما به قرار ملاقات دعوت می شوید، به بحث و مشاجره کشیده می شوید و "از دیدگاه فمینیستی" به طور قطع در آن شکست می خورید. پای هر فردی، در هر شرایطی به هر حال روزی به مشاجره باز خواهد شد. شاید زمانی که نوبت به اثبات مردانگیتان می رسد، در انجام آن ناتوان باشید.حتی اگر نیت شما پاک باشد، باز هم طوری صحبت می کنید که بازنده بودنتان از همان ابتدا به ساکن واضح و مبرهن است. تنها استراتژی که می تواند ما را از این خطرات در امان نگه دارد؛ این است که همواره برای مواجهه با یک چنین شرایطی از قبل خود را آماده کنیم. هیچ وقت اتفاق نمی افتد که با جیب خالی و زیرپیراهنی بلند شده و به خیابان بروید؛ پس چرا در یک رابطه چنین کاری را انجام نمی دهید؟

قوانینی برای پیروزی

هیچ مردی نمی خواهد در مقابل دختر مورد علاقه اش شکست بخورد و مشاجره را ببازد و به دختر اجازه دهد تا آنجا که می تواند او را مورد عتاب و سرزنش قرار دهد. در این مورد قوانین خاصی وجود دارند. حواس خود را جمع کنید. در زمان مشاجره تنها به یک دلیل عقل و منطق شما زایل می شود: خانم ها هیچ وقت نمی پذیرند که در اشتباه هستند. از این بابت مطمئن باشید و بهتر است که در این یک مورد اصلا فکر نکنید. اصلا مهم نیست که حق تا چه اندازه با شماست و حرف او تا چه حد اشتباه است. قرار نیست که این مسئله در ردیف بازی های جوانمردانه قرار بگیرد. در این قسمت چند تکنیک حرفه ای وجود دارد که با به کارگیری آنها هیچ گاه در بحث با خانمتان بازنده از میدان خارج نمی شوید.  

1- هیچ گاه صدای خود را بلند نکنید

با توجه به طبیعت دعواهای خانوادگی (مثلا اگر برایشان بستنی سفارش دهی تصور می کنند که شما با آنها دشمنی دارید و می خواهید آنها دچار اضافه وزن شوند، اگر این کار را نکنید، این معنا را در بر دارد که در حال حاضر بیش از اندازه چاق هستند!) پس بهتر است مراقب تن صدای خودتان باشید. بدون در نظر گرفت دفاعیات دیگر، همیشه باید به نرمی و با آهستگی سخن بگویید. او فقط به دنبال خشمگین کردن شماست. تنها با این امید که بالاخره شما برنده میدان می شوید، با او به نرمی لب به صحبت بگشایید.  

2- اولین مردی باشید که به او گوش می دهد
معمولا نام آقایون به عنوان شنونده های خوب به ثبت نرسیده است. متفاوت عمل کنید. او می خواهد آنقدر با شما صحبت کند که خوابش بگیرید؛ پس این کار را از او دریغ نکنید. اما زمانی که هنگام دفاع کردن از خودتان سر رسید، تمام گفته هایش را بر علیه خودش استفاده کنید، تا متوجه شود که شما به او گوش می دادید. برای شناساندن او به خودش از گفته های شخصی خودش بهره بگیرید. 

3- از این شاخه به آن شاخه نپرید
حال بحث شما در مورد هر چیزی که می خواهد باشد (در مورد موسیقی، برخوردهای ناآگاهانه و ...) شما باید با قدرت و مستحکم ظاهر شوید. برد و باخت در چرخیدن حول محور موضوع مورد بحث، تعیین می گردد. پس بهتر است در یک چنین شرایطی سعی کنید از موضوع اصلی دور نشوید.

4- اشتباه را قبول کنید تا برنده باشید

گاهی اوقات پیروزی در یک مشاجره در عواقب بعدی آن نمود پیدا می کند. اگر شما از همان آغاز مشکل را بپذیرید و اشتباه را قبول کنید، او به هیچ وجه پیروز میدان نخواهد بود. اگر پیروز میدان باشید آنوقت تحمل کردن مقداری غرغر چندان ناخوشایند به نظر نمی رسد. در این شرایط اجازه دهید تا هر اندازه که راضی می شود شما را تیرباران کند و بعد هم مثل افراد بی جان خود را به مردن زده و بر روی زمین پهن شوید. گاهی اوقات عقب نشینی بهترین راه مقابله با دشمن به شمار می رود. با به کار گیری این شیوه بدون شک پیروزی از آن شما خواهد بود.

5- از احساسات کمک بگیرید

بیشتر مواقع دختر ها به این دلیل دعوا و مرافعه راه می اندازند که احساساتی می شوند. چیزی که نباید فراموش شود این است که ما مردها نیز زمانی که احساساتی می شویم از بحث و مشاجره کمک می گیریم. این عمل به عنوان نوعی تخلیه روحی به شمار می رود. و تنها کاری که از دست ما ساخته است، این است که به آنها اجازه دهیم که احساساتشان را به بیرون بریزند. با قدرت و افتخار بجنگید. اما از چیزهایی که او به زبان می آورد نرنجید. برای یک خانم، مردی که توانایی حفظ خونسردی خود را در گیراگیر بحث و مشاجره داشته باشد، پادشاه به شمار می رود. در این صورت او همیشه فاتح است.

6- کار را تمام کنید
بعضی از مردها آنقدر قدرتمند متولد نشده اند که بتوانند مطابق امیال درونی شان رفتار کنند. و دقیقا این نقطه ای است که مردها را از پسر بچه ها جدا می کند. اگر پیروزی در مشاجره ارزش ویران کردن رابطه را دارد و یا اگر خراب کردن ارتباط ارزش پیروزی در مقابل او را دارد؛ پس می توانید به راحتی از کلمات توهین آمیز بهره بگیرید.

 اخطار: اگر این کار را انجام دهید هیچ راه برگشتی برایتان باقی نخواهد ماند. همانطور که همه شما می دانید ساختن پل های خراب شده پشت سر کار اسانی نیست.

بحث و مشاجره به هر دلیلی که سر بگیرد، ما باید توانایی رویا رویی با آن را در خود تقویت کنیم و در تمام شرایط از آماگی لازم بر خوردار باشیم. طبیعت انسان طوری سرشته شده است که همیشه تمایل به دفاع از باورهای شخصی خود دارد. اگر تمام مدت به دفاع از آنها بپردازیم دیگر زمانی برای زندگی کردن باقی نخواهد ماند.


[ چهارشنبه 87/2/4 ] [ 3:12 عصر ] [ فرزانه ] [ نظرات () ]

 

شیوه ی جلب دوستی
پایدار

دوستی واقعی و پایدار تنها زمانی میسرمی شود که ما دوست و معاشر خود را با تمام نقاط ضعف و معایبش بپذیریم.

باید در دل بگوئیم : « من تو را به خاطر خصوصیات خوب و دلپذیرت دوست دارم و به رغم تمام کاستیها، لغزشها و نارسایی هایت می پذیرم. »

واکنش او نسبت به شما ، حاصل رفتار خودتان است. اگر مهربان و صمیمی باشید،رفتارش نسبت به شما از صمیمیت و مهربانی سرشار خواهد شد.

اگر می خواهید چیزی بستانید ، نخست باید چیزی ببخشید. هرگاه دوستی خود را در جهت مزایا،منافع و موفقیتهای او پی ریزی کنید، چندی نمی گذرد که او هم با تمام توش و توان در جهت پیشبرد منافع شما گام بر می دارد. در قبال هر عملکرد شایسته از صمیم قلب او را بستایید. تحسین سبب می شود که شما به جای توجه به نقاط ضعف، در جستجوی ویژگیهای خوب و ارزنده ئ فرد باشید.

هیچگاه رفتار و گفتار دوستتان را در بوته ئ خرده گیری و عیب جویی قرار ندهید. چرا که انتقاد سریعترین راه برای کم رنگ کردن و از میان بردن دوستیهاست.وقتی فرد را خطا کار می شمارید و مداوم به او گوش زد می کنید که نباید چنین و چنان کند، موجودیتش را زیر سؤال می برید و بر ارزشمندی نفس او لطمه می زنید.

حتی به رغم نیت خیری که ممکن است داشته باشید، نقطه نظرهای تلخ و گزنده ئ شما موجب رنجش و عدم تمکین او می شود. اگر مایلید او را به راهی که می خواهید هدایت کنید فقط کافیست او را هم اندیش خود سازید . هرگز نباید صریحا به خطایش اشاره کنید.

همیشه به سخنانش توجه کنید. همانطور که دوست دارید به سخنانتان توجه شود. در حقیقت ساده ترین راه برای توهین به دیگران و جریحه دار کردن احساساتشان آن است که به کلامشان بی توجه باشید.

گوینده همیشه افکار و احساسش را از طریق کلمات منعکس نمی کند. هنگامی که او در حال صحبت کردن است به لحن بیان، آهنگ صدا، حالت چهره ، ژستها وحرکات چشمانش نیز توجه کنید. یک شنونده ئ خوب نمی تواند تنها با توسل به گوشهای خود مطالب را دقیق و کامل دریافت کند.

نکته ها :

هرگز نکوشید عقاید خود را به او تحمیل کنید.

به پرسشهایش تا آنجایی که امکان دارد پاسخ دهید . برای او مسئله ای را مبهم جا نگذارید.

هیچگاه با صدای بلند سخن نگوئید.

او را در تنگنا قرار ندهید. به او فرصت انتخاب دهید.

به احساسات، عقاید و نظراتش احترام بگذارید.

هرگز او را تحقیر نکنید. او را با کسی در میدان مقایسه قرار ندهید.

        (راهنمای کسب قدرت و نفوذ در دیگران)  مؤلف: جیمز وان فلیت

                                               مترجم: محمدرضا آل یاسین


[ یکشنبه 87/2/1 ] [ 3:56 عصر ] [ فرزانه ] [ نظرات () ]

خیانت

شـما هـر طـور که به قضیه نگاه کنید، خیانت کردن یکی از بهترین راه هـای بـر هم خـوردن ارتـبـاط بین یک خانم و آقا می باشد. اغلب زمانی کـه یـکی از طرفین مرتکب خیانت مـی شود، اطمینان موجود از بین می رود و بدست آوردن مجدد آن تبدیل به یک کار دشوار می گــردد. البته این چیز جدیدی نیست. اما خیانت انواع مختلفی دارد. یکی از انواع آن، خیانت جنسی می باشد. این امر زمانی روی می دهد که هیچ گونه پیوند عاطفی میان فرد و طرف مقابلش وجود نداشته و او تنها به دلیل برقراری روابط جنسی و هیجانی که دراز کشیدن پهلوی او می تواند به او بدهد، جذبش شده است. دومین نوع خیانت، احساسی می باشد و زمانی روی می دهد که فرد احساس میکند از نظر عاطفی به شخص دیگری غیر از همسر خود علاقه پیدا کرده. وی از همراهی، صحبت کردن، و در میان گذاشتن افکار و علایق خود با شخص دوم لذت می برد. کم کم به این نتیجه می رسد که ترجیح می دهد اوقات فراغت خود را به جای اینکه با همسر و یا نامزدش بگذارند با او سپری کند. بر اساس تحقیقاتی که به تازگی انجام شده تقریبا چیزی بیشتر از 75% از خانمها اظهار می دارند که خیانت عاطفی برایشان خیلی سخت تر از خیانت جنسی است. البته بسیاری از خانم ها نیز اعتقاد داشتند که هر دو نوع خیانت برایشان سخت است چراکه در هر دو مرحله، ضربه سختی بر روی احساساتی که نسبت به شریک زندگی خود داشتند، وارد می شود. حال به طور مجزا دیدگاه خانم ها را در مورد هر یک از دو مورد بالا مورد بررسی قرار میدهیم.

خیانت احساسی
خیانت احساسی یکی از مواردی بود که بیشتر خانم ها آنرا مخرب تر و ویرانگر تر تصور می کردند. خانم ها به خوبی می دانند که دختر های زیبای بسیاری وجود دارند و آقایون بالفطره از نظر بصری تحریک پذیر می باشند. البته این امر توجیه کننده خیانت جنسی نیست، اما همه به خوبی می دانند که برخی از مردها در کنترل خواست های جنسی خود ناتوان و یا کم توان هستند.وضعیت زمانی غیر قابل تحمل می شود که خانم متوجه شود همسرش با کسی آشنا شده که از نظر شخصیتی او را بیشتر دوست می دارد. این امر علامت آن است که خانم دیگر توانایی جذب همسرش را ندارد و نمی تواند پاسخگوی نیاز های احساسی و عاطفی او باشد. خیانت جنسی به نوبه خود درست نیست، اما اگر مردی مرتکب چنین کاری شده باشد خیلی راحت تر می توان این مطلب را برای همسرش بازگو کرد. اما اجازه دهید که ببینیم خیانت احساسی در نظر خانم ها به چه اموری گفته می شود.

چند نمونه از خیانت های عاطفی
یک مثال خیلی ساده این است که آقا یکی از همکاران مونث خود را همیشه برای شام و یا نهار به بیرون ببرد. در بیشتر موارد بهتر است شک کنید که آنها قصد دارند در مورد چیزهایی خارج از حیطه کاری صحبت کنند. این همکار ممکن است به همدم آقا تبدیل شود و به او اجازه دهد تا عقاید و افکارش را در میان بگذارد.

مردهایی که از نظر احساسی در بدو خیانت کردن قرار دارند، معمولا شروع می کنند به سوال کردن از خودشان که آیا این خانم را باید اینقدر زیاد ببینم؟ آنها در اعماق وجود خود احساس می کنند که این خانم خیلی بیشتر از یک همکار برایشان ارزش دارد و به همین دلیل در زمان ملاقات کردن او احساس گناه به آنها دست می دهد.

یکی دیگر از انواع خیانت های عاطفی که این روزها خیلی رایج شده است online میباشد. آقا سعی می کند بیشتر و بیشتر به شبکه اینترنت متصل شود تا با یک فرد خاص صحبت کند و همسرش نیز ناراحت است که او ساعت های طولانی را در اینترنت می گذارند. نیاز صحبت کردن آقا با این خانم که شاید خیلی زیاد هم نتواند او را ببیند خیلی بیشتر از نیاز او برای بودن با همسر و یا نامزدش است. (یک علامت قدیمی در مورد سرمایه گذاری احساسی)

این مثال نشان دهنده خیانت تمام و کمال عاطفی بود؛ اگر آقا خانمی را که از طریق اینترنت با او ارتباط دارد، قبلا ندیده باشد این امکان خیلی کمتر وجود دارد که تحت تاثیر برقراری روابط جنسی با او قرار گرفته باشد.

چرا خانم ها از خیانت عاطفی می رنجند؟
زمانی که خانم ها در پی یافتن همسر هستند آنها معمولا به دنبال احساسات و توانایی های ذهنی آقایون می گردند از جمله این که آیا آقا می تواند پدر خوبی برای بچه ها باشد، یک زندگی محکم درست کند و با او ارتباط معقولی برقرار کند. از سوی دیگر آقایون بیشتر بر روی خصوصیات فیزیکی خانم ها توجه دارند و اینکه خانم قادر است بچه دارد شود و نیازهای جنسی او را برآورده سازد.به همین دلیل گفته می شود که چون خانم ها بر روی احساسات و عواطف موجود در رابطه سرمایه گذاری می کنند، خیانت در مورد این مطلب برایشان غیر قابل هضم بوده و احساس می کند که مورد آزار و اذیت قرار گرفته است.

خیانت جنسی
هر چند به اندازه خیانت عاطفی برای خانم ها سخت و دشوار نمی باشد، اما به راحتی می تواند رابطه شما را خراب کند. زمانی که مردی با یک دختر خانم دیگر رابطه جنسی برقرار می کند، همسر این مرد توانایی های خودش را در هنگام خواب زیر سوال می برد. او از خود می پرسد که خانم دیگر چه چیزهایی را به همسرش پیشنهاد می کند که خودش نمی کرده. این امر باعث می شود که خانم در زمینه سکس محتاط تر عمل کند و در نتیجه پس از مدتی به طور کامل از این کار کناره گیری می کند؛ این کار خود شرایط را بدتر خواهد کرد. درست مثل یک چرخه مخرب و ویرانگر: مرد خیانت می کند، در نتیجه همسرش هرگز نمی خواهد با رابطه جنسی داشته باشد، این امر باعث می شود که آقا بیشتر خیانت کند. به طور خلاصه یکی از راههای مناسب برای بر هم زدن ارتباط انجام چنین کاری می باشد.

آیا فراموشی خیانت جنسی برای زوجین آسانتر است؟
این نوع خیانت تنها برای بدست آوردن رضایت فیزیکی است و یک شب بیشتر ادامه ندارد. آقا هیچ گونه نیاز عاطفی نسبت به خانم دوم ندارد و قصد بیرون رفتن و یا وقت صرف کردن با او را ندارد و تنها به دنبال ارضا کردن نیازهای جنسی خود است. او همان احساس عاطفی که نسبت به همسرش داشته است را حفظ می کند. این مرد تنها به این خاطر که از زندگی جنسی فعلی خود کسل شده و می خواسته موقعیت های جدید را نیز تجربه کند مرتکب این اشتباه شده. معمولا زمانیکه طرف مقابل متوجه چنین مطلبی می شود اصلا به شوهر خود اجازه نمی دهد که دلیل کار خود را توضیح دهد و همه چیز را زیر پا می گذارد و فقط به او میگوید که من چگونه می توانم دوباره به تو اعتماد پیدا کنم. در یک ارتباط محکم دو طرف نباید مرتکب اینگونه اشتباهات شوند و در صورت بروز مشکل، کنار آمدن با آن چندان دشوار نخواهد بود.

آیا می توانید واکنش خانم را پیش بینی کنید؟
چگونه شخصیت یک خانم در طرز برخورد او نسبت به خیانت تاثیر می گذارد؟

خانم هایی هستند که بیش از هر چیز (حتی احساسات و عواطف) به سکس اهمیت می دهند. این خانم ها معمولا در سایر جنبه های زندگی نیز خود را مشغول کرده اند مانند عرصه شغلی. آنها همچنین اهمیت بسیار زیادی برای وضع ظاهری خود قائل هستند. (همانطور که می دانید ظاهر نقطه مقابل شخصیت است) برای این دسته از خانم ها خیانت جنسی غیر قابل بخشش می باشد. چرا که آنها تصور می کردند آقا تنها به دلیل زیبایی های ظاهری شان جذبشان شده و این خیانت برای آنها به منزله شکست بزرگی محسوب می شود. آنها تصور می کنند که آقا دیگر هیچ میلی نسبت به آنها ندارد و با این کار خود خواسته به او بفهماند که بهتر است این رابطه تمام شود.

خانم هایی که از خیانت جنسی بیشتر آسیب می بینند به مردها به عنوان دست آویزی برای بر آورده کردن نیازهای جنسی شان نگاه می کنند. به همین دلیل در زمان بروز خیانت جنسی احساس می کنند که شریک زندگی شان توجه خود را به کس دیگری معطوف کرده حالا چه صرفا از نظر جنسی باشد و چه از نظر احساسی و جنسی. آنها در این حالت تصمصم گیرند که رابطه را ترک گفته و به سوی یکی دیگر از خواستگارهای خود بروند.شما به راحتی می توانید چنین خانم هایی را شناسایی کنید. آنها به دنبال توانایی های ذهنی در آقایون نمی گردند. آنها با مردها ارتباط عاطفی چندانی برقرار نمی کنند و احساسات و افکار خودشان را در میان نمی گذارند. اگر در یک چنین رابطه ای قرار بگیرید خودتان متوجه می شوید که توجه بیشتر بر روی مسائل فیزیکی است.

اگر نامزد و یا همسر شما جزء این دسته از خانم ها باشد آنوقت خیانت جنسی برای او به منزله یکی از وحشتناکترین و غیر قابل بخشش ترین خیانت ها محسوب می شود.

اگر خیانت کردید، چه کار کنید؟
اگر شما در مقابل نامزد و یا همسر خود مرتکب خیانت شدید دو گزینه برایتان وجود دارد: می توانید در این رابطه با او صحبت نکنید و امیدوار باشید که این امر هیچ گاه برایش فاش نشود و یا اینکه به خطای خود اعتراف کنید و تمام عواقب آنرا را نیز قبول کنید. اگر گزینه اول را انتخاب کردید شما باید خودتان به تنهایی با کرده خود روبرو شوید و بار رنج و عذاب آن را به تنهایی بر دوش بکشید. البته اگر یک درصد هم این احتمال وجود داشته باشد که روزی همه چیز فاش شود آنوقت اوضاع خیلی بدتر خواهد شد؛ به این خاطر که او نه تنها به خاطر خیانتی که شما انجام داده اید ناراحت می شود بلکه از اینکه به او دروغ هم گفته اید عصبانی خواهد شد.اگر قصد دارید تا به او بگویید، حداقل دیگر عذاب وجدان پیدا نمی کنید اما باید خودتان را برای رویارویی با عواقب آن آماده کنید. اگر از نظر احساسی به او خیانت کردید نیازمند تلاش بیشتری است چراکه پیوند عاطفی که با یک خانم دیگر برقرار شده کمی سخت تر از بین می رود. اما اگر از نظر جنسی به او خیانت کرده باشید و به ویژه اگر به یک شب ختم شده باشد باید به او بقبولانید که شما را ببخشد و بر روی این مطلب کار کنید. عکس العمل او در برابر شما هر چه که باشد، شما باید انتظار بدترین ها را داشته باشد.

البته در این حالت حتی اگر شما تمام کارهایی را هم که انجام داده باشید برای او باز گو کنید این احتمال وجود دارد که او شما را برای یکبار ببخشد اما فکر بخشش دوباره را باید به طور کلی از سر بیرون کنید.

g بر گرفته از سایت : فرشاد7


[ یکشنبه 87/1/25 ] [ 12:1 عصر ] [ فرزانه ] [ نظرات () ]

 

 

  

  روشهای عاشقانه


عشق نیرو می‌دهد ، عشق زندگی می‌دهد، عشق شهامت و قدرت می‌بخشد. عشق بزرگ‌ترینودیعه‌ای است که خداوند بزرگ در نهاد بشر به امانت گذاشته است. اگر عشق نبود زندگیهم نبود . کسی که عاشق می‌شود باید خود را برای پرداخت بهای آن عشق آماده سازد کهعشق همانطور که لذت و شادکامی در پی دارد، غم و سردرگمی هم به دنبال خواهد داشت.امّا غم عشق چه غم شیرینی است و چه گوارا به‌کام دل عاشق می‌ریزد حتی اگر دل عاشق  را بشکند. زیرا هر چیز شکسته‌اش بی‌خریدار است، مگر دل، که شکسته‌اش قیمتی‌تر است وخدایش دوست‌تر دارد.

با خواندن 20مورد زیر، خواهید توانست به‌ راه‌هایی دستبیابید که هر چند برخی بسیار ساده و شاید بی اهمیت بنظر می رسد، امّا در مسیر خوشبختی شما را چندین گام پیش می‌راند: 

 - از هر راهی برای ابراز عشق به همسرتان بهره بگیرید.

- در عذرخواهی کردن از هم سبقت بگیرید.

- همیشه همدیگر را «عزیزم»، «معشوقم»، «محبوبم» و ... خطاب کنید.

- همیشه و در همه جا به هم احترام بگذارید.

- همیشه صبور و شکیبا باشید.

- در اماکن عمومی بسیار محتاطانه به ‌همدیگر ابراز عشق کنید.

- نازش را به جان بخرید.

- بگذارید به اندازه کافی استراحت کند.

- از  کلمه «دوستت دارم» دائم استفاده کنید.

- از عطر مورد علاقه‌اش استفاده کنید.

- کمد لباس‌هایش را با اشعار و جملات عاشقانه تزئین نمایید.

- با او مانند شاهزاده‌ای زیبا برخورد کنید.

- هر روز به یکدیگر سخنان محبت‌آمیز بگویید.

- هنر برقراری ارتباط دوستانه با همسرتان را بیاموزید. هر چند ممکن است در ابتدا باکمی    مشکل مواجه شوید، ولی پس از آن ،از زندگی لذت خواهید برد.

- به قدری در هم غرق شوید تا مسائل دیگر زندگی را فراموش کنید.

- پاهای خسته ئ  همسرتان را ماساژ بدهید.

- موها ی همسرتان را شانه کنید.

- در تمام لحظاتی که در کنار هم هستید به او ابراز عشق کنید و گاهی احساستان را روییک لیوان شیشه‌ای بنویسید.( آیینه)

- از عشق‌تان دفاع کنید.

- روی برف‌هایی که روی زمین باریده است برای هم پیام‌های عاشقانه بنویسید! ! !

بر گرفته از کتاب: سیدنی هاینز    نوشته ی : دیل ادواردز

 

 


[ چهارشنبه 87/1/21 ] [ 1:30 صبح ] [ فرزانه ] [ نظرات () ]


.: Weblog Themes By SibTheme :.


امکانات وب


بازدید امروز: 46
بازدید دیروز: 54
کل بازدیدها: 175416